Kam man reikalingi jūsų asmeniniai duomenys ir kaip juos naudoju.

Perkant šioje el. parduotuvėje, viena iš pirkimo-pardavimo proceso dalių yra asmeninių duomenų pateikimas (vardas, pavardė, adresas, el.pašto adresas, telefono numeris). Taip pat galite pasirinkti pateikti papildomą asmeninę informaciją užsakymo pastabose, ar susisiekdami tiesiogiai (pvz.: jei norite užsakyti papildomas paslaugas).
Jūsų asmeninius duomenis naudoju:
Įvykdydama jūsų užsakymą, išsiųsdama prekes jūsų adresu, bendraudama ir informuodama jus apie užsakymo vykdymo eigą.
Išsaugau informaciją apie pardavimus mokesčių sumokėjimo tikslu, kaip to reikalauja asmens pajamų mokesčių įstatymai.

Trečiųjų šalių paslaugos ir dalinimasis jūsų asmeniniais duomenimis.

Jūsų asmeniniais duomenimis pasidalinu tik dėl labai ribotų priežasčių ir tik tam tikromis aplinkybėmis:
MB  „Šopiteka“ ( https://www.shopiteka.lt/ )
Jie suteikia man elektroninę prekybos platformą, leidžiančią parduoti savo produktus.
Jūsų duomenys saugomi MB Šopiteka duomenų saugykloje ir bendroje "Shopiteka" programoje.
Su pristatymo/siuntimo paslaugų tiekėjais (AB „Lietuvos paštas“; UAB „Omniva“). Aš pasidalinu jūsų asmeniniais duomenimis su šiomis trečiosiomis šalimis, bet tik tiek, kiek reikia prekių pristatymo paslaugoms atlikti.

Nuorodos ir slapukai.

Šioje parduotuvėje gali būti nuorodų nukreipiančių į kitas svetaines ir kitus paslaugų tiekėjus (pvz.: jei pasirinksite apmokėjimą per PayPal platformą). Aš neatsakau už kitų svetainių asmens duomenų apsaugą ir skatinu skaityti jų asmens duomenų apsaugos taisykles.

Šioje el.parduotuvėje yra naudojami slapukai. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos svetainė ar paslaugų teikėjas siunčia į jūsų kompiuterio kietąjį diską per žiniatinklio naršyklę (jei leidžia), leidžianti svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti naršyklę ir fiksuoti bei prisiminti tam tikrą informaciją. Šioje svetainėje slapukai naudojami tam, kad suprasti ir išsaugoti naudotojo pageidavimus būsimiems apsilankymams (pvz.: naršyklė prisimins jūsų pasirinktą el.parduotuvės kalbą – lietuvių arba anglų)
Galite pasirinkti, kad jūsų naršyklė jus įspėtų kiekvieną kartą, kai siunčiamas slapukas, arba galite pasirinkti išjungti visus slapukus. Tai atliekate per savo naršyklės nustatymus. Kiekviena naršyklė yra šiek tiek kitokia, todėl peržiūrėkite naršyklės meniu "Pagalba", kad sužinotumėte, kaip tinkamai keisti slapukus.
Jei išjungsite slapukus, kai kurios funkcijos bus išjungtos. Tai sumažins svetainės veikimo efektyvumą.

Jūsų teisės.

Galite turėti teisę susipažinti su gautų jūsų asmeninių duomenų kopija ir gauti ją, naudodami žemiau pateiktą kontaktinę informaciją.
Galite turėti teisę keisti, apriboti mano naudojimą arba ištrinti jūsų asmeninius duomenis. Neturint išimtinių 
aplinkybių (pvz., kai turiu tvarkyti duomenis dėl teisinių priežasčių, mokestinės prievolės), paprastai aš ištrinsiu jūsų asmeninius duomenis pagal pareikalavimą.

Kaip su manimi susisiekti.

Jei turite klausimų, galite susisiekti su manimi el. pašto adresu labas@zirafos.lt